Polymaker PolyLite PETG White 1.75mm 1kg
Opis produktu
PolyLite™ PETG to przystępny cenowo filament o zrównoważonych właściwościach mechanicznych oraz dużej łatwości drukowania. Jeśli mielibyśmy umieścić filamenty na osi od „łatwe, ale mniej trwałe” do „trudne, ale wytrzymałe”, to PLA byłoby na lewo, ABS na prawo, a PETG – dokładnie pośrodku. To idealny wybór dla użytkowników oczekujących kompromisu między jakością, wytrzymałością i prostotą obsługi.
- Wyższa wytrzymałość niż PLA
- Łatwiejszy w druku niż ABS
- Odporność na wilgoć i temperaturę
- Bezproblemowe drukowanie na większości drukarek FDM
115,00 zł
1 w magazynie
Dodaj produkty za 250,00 zł do koszyka i odbierz darmową dostawę!
Gwarancja bezpiecznej transakcji
Cechy i kompatybilność
Filament Polymaker PolyLite™ PETG 1.75mm 1kg – Łatwy w druku i wytrzymały
Producent: Polymaker
Materiał: PolyLite™ PETG (politereftalan etylenu z glikolem)
Średnica: 1.75mm
Waga netto: 1kg (na szpuli)
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,3 kg |
|---|---|
| Elastyczność | umiarkowana |
| Kolor | biały |
| Komora zamknięta | nie |
| Materiał | PET-G |
| Pasuje do modelu | Anycubic, Bambu Lab, Creality, Elegoo, Flashforge, Prusa, Zmorph, Zortrax |
| Prędkość druku | < 100mm/s |
| Producent | Polymaker |
| Przeznaczenie | długopis 3D, drukarka FDM |
| Rodzaj filamentu | PETG |
| Średnica filamentu | 1.75 mm |
| Stabilność wymiarowa | dobra |
| Technologia druku | FDM |
| Temperatura stołu | 70 – 90 |
| Waga filamentu (g) | 1000.0 |
| Wytrzymałość | wysoka |
Opinie klientów
Napisz pierwszą opinię o „Polymaker PolyLite PETG White 1.75mm 1kg” Anuluj pisanie odpowiedzi
Related Products
Brak w magazynie
108,10 zł
Brak w magazynie
138,00 zł

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.