Polymaker PolyLite ASA Green 1.75mm 1kg
Opis produktu
PolyLite™ ASA to alternatywa dla ABS o zwiększonej odporności na warunki atmosferyczne. Jego odporność na promieniowanie UV oraz doskonałe właściwości mechaniczne sprawiają, że jest idealnym wyborem do zastosowań praktycznych.
- Wyjątkowa odporność na warunki atmosferyczne (promieniowanie UV i pękanie pod wpływem naprężeń środowiskowych)
- Wysoka jakość powierzchni i odwzorowanie detali
- Doskonała wytrzymałość mechaniczna
- Stabilne drukowanie przy odpowiednich warunkach termicznych
Parametry druku
- Temperatura dyszy: 240°C – 260°C
- Temperatura stołu: 75°C – 90°C
- Prędkość druku: 30 mm/s – 50 mm/s
- Chłodzenie: Wentylator wyłączony
115,00 zł
9 w magazynie
Dodaj produkty za 250,00 zł do koszyka i odbierz darmową dostawę!
Gwarancja bezpiecznej transakcji
Cechy i kompatybilność
Filament Polymaker PolyLite™ ASA 1.75mm 1kg
Producent: Polymaker
Materiał: PolyLite™ ASA
Średnica: 1.75mm
Waga netto: 1kg (na szpuli)
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,3 kg |
|---|---|
| Elastyczność | umiarkowana |
| Kolor | zielony |
| Komora zamknięta | zalecana |
| Materiał | ASA |
| Pasuje do modelu | Anycubic, Bambu Lab, Creality, Elegoo, Flashforge, Prusa, Zmorph, Zortrax |
| Prędkość druku | 35 – 60mm/s |
| Producent | Polymaker |
| Przeznaczenie | długopis 3D, drukarka FDM |
| Rodzaj filamentu | ASA |
| Średnica filamentu | 1.75 mm |
| Stabilność wymiarowa | bardzo dobra |
| Technologia druku | FDM |
| Temperatura stołu | 90 – 110 |
| Waga filamentu (g) | 1000.0 |
| Wytrzymałość | wysoka |
Opinie klientów
Napisz pierwszą opinię o „Polymaker PolyLite ASA Green 1.75mm 1kg” Anuluj pisanie odpowiedzi
Related Products
Brak w magazynie
1 797,00 zł
Brak w magazynie
361,90 zł
Brak w magazynie
138,00 zł

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.