Polymaker PolyFlex TPU-95A Black 1, 75mm 0, 75kg
Opis produktu
PolyFlex™ TPU95 to wysokiej jakości elastyczny filament 3D na bazie TPU (termoplastyczny poliuretan), specjalnie opracowany do współpracy z większością drukarek desktopowych. Charakteryzuje się twardością Shore’a 95A oraz możliwością rozciągania ponad 3-krotnie w stosunku do pierwotnej długości.
- Elastyczność i trwałość
- Łatwa drukowalność na drukarkach z napędem bezpośrednim (direct drive)
- Twardość Shore’a 95A
- Wysoka odporność na rozciąganie i ścieranie
135,00 zł
5 w magazynie
Dodaj produkty za 250,00 zł do koszyka i odbierz darmową dostawę!
Gwarancja bezpiecznej transakcji
Cechy i kompatybilność
Filament Polymaker PolyFlex™ TPU95 1.75mm 0,75kg – Elastyczny filament TPU
Producent: Polymaker
Materiał: PolyFlex™ TPU95 (termoplastyczny poliuretan)
Średnica: 1.75mm
Waga netto: 0,75kg (na szpuli)
Informacje dodatkowe
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 22 × 21 × 5 cm |
| Kolor | czarny |
| Komora zamknięta | nie |
| Materiał | Filamenty Elastyczne |
| Pasuje do modelu | Anycubic, Bambu Lab, Creality, Elegoo, Flashforge, Prusa, Zmorph, Zortrax |
| Producent | Polymaker |
| Przeznaczenie | długopis 3D, drukarka FDM |
| Rodzaj filamentu | Filamenty Elastyczne |
| Średnica filamentu | 1.75 mm |
| Technologia druku | FDM |
| Waga filamentu (g) | 750.0 |
Opinie klientów
Napisz pierwszą opinię o „Polymaker PolyFlex TPU-95A Black 1, 75mm 0, 75kg” Anuluj pisanie odpowiedzi
Related Products
Brak w magazynie
361,90 zł
Brak w magazynie
138,00 zł
Brak w magazynie
138,00 zł

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.