Polymaker Panchroma PLA Starlight Mars 1, 75mm 1kg
Opis produktu
Polymaker Panchroma™ Starlight to filament PLA z unikalnym efektem iskrzenia i zmiany koloru w zależności od kąta padania światła. Dzięki zastosowaniu bardzo drobnego proszku (zamiast tradycyjnych brokatów) filament jest bezpieczny dla standardowych dysz 0.4mm, a nawet 0.2mm!
- Efekt błyszczenia i zmiany koloru
- Brak ryzyka zatykania standardowych dysz
- Bez abrazyjnych cząstek – nie powoduje zużycia dysz
- Wysoka jakość powierzchni wydruków
109,00 zł
8 w magazynie
Dodaj produkty za 250,00 zł do koszyka i odbierz darmową dostawę!
Gwarancja bezpiecznej transakcji
Cechy i kompatybilność
Filament Polymaker Panchroma™ Starlight PLA 1.75mm 1kg
Producent: Polymaker
Materiał: Panchroma™ Starlight (PLA)
Średnica: 1.75mm
Waga netto: 1kg (na szpuli)
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 22 × 21 × 7 cm |
| Elastyczność | poprawiona |
| Kolor | czerwony |
| Komora zamknięta | nie |
| Materiał | PLA |
| Pasuje do modelu | Anycubic, Bambu Lab, Creality, Elegoo, Flashforge, Prusa, Zmorph, Zortrax |
| Prędkość druku | < 100mm/s |
| Producent | Polymaker |
| Przeznaczenie | długopis 3D, drukarka FDM |
| Rodzaj filamentu | PLA |
| Średnica filamentu | 1.75 mm |
| Stabilność wymiarowa | lepsza |
| Technologia druku | FDM |
| Temperatura druku 50-100 mm/s | 195°C – 205°C |
| Temperatura stołu | 50 – 70 |
| Waga filamentu (g) | 1000.0 |
| Wytrzymałość | wysoka |
Opinie klientów
Napisz pierwszą opinię o „Polymaker Panchroma PLA Starlight Mars 1, 75mm 1kg” Anuluj pisanie odpowiedzi
Related Products
Brak w magazynie
164,50 zł
Brak w magazynie
138,00 zł
Brak w magazynie
138,00 zł
Brak w magazynie
138,00 zł

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.