Filament Devil Design Silk Dual Cold Green Violet 1, 75 mm 1kg
Specyfikacja techniczna
- Średnica filamentu: 1.75 mm
- Tolerancja średnicy: ±0.05 mm
- Krągłość filamentu: ±0.02 mm
- Powierzchnia materiału: Wysoki połysk (efekt jedwabiu)
- Skurcz materiału: Bardzo niewielki
- Waga netto: 1.0 kg
- Waga brutto: 1.36 kg
- Materiał szpuli: Transparentny poliwęglan (~250 g)
- Średnica szpuli: 200 mm
- Szerokość szpuli: ~70 mm
- Średnica otworu montażowego: 52 mm
93,06 zł
3 w magazynie
Dodaj produkty za 250,00 zł do koszyka i odbierz darmową dostawę!
Gwarancja bezpiecznej transakcji
Cechy i kompatybilność
Opis produktu
Filament SILK marki Devil Design to efektowne tworzywo sztuczne do druku 3D metodą FFF, wyróżniające się bardzo wysokim połyskiem. Powstaje z połączenia materiałów PLA i PET-G, łącząc w sobie łatwość druku z imponującym wyglądem gotowych modeli. Idealny do elementów ozdobnych, prezentacyjnych i dekoracyjnych.
Filament nawinięty jest na przezroczystą szpulę i zabezpieczony próżniowo z pochłaniaczem wilgoci. Przeznaczony do drukarek open source i urządzeń bez blokady filamentów od zewnętrznych dostawców.
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,38 kg |
|---|---|
| Elastyczność | umiarkowana |
| Kolor | biały |
| Komora zamknięta | nie |
| Materiał | Nylon |
| Pasuje do modelu | Bambu Lab, Ender, Prusa |
| Prędkość druku | < 45mm/s |
| Producent | Devil Design |
| Przeznaczenie | długopis 3D, drukarka FDM |
| Rodzaj filamentu | Nylon |
| Średnica filamentu | 1.75 mm |
| Stabilność wymiarowa | dobra |
| Technologia druku | FDM |
| Temperatura stołu | 80 – 100 |
| Waga filamentu (g) | 1000.0 |
| Wytrzymałość | bardzo wysoka |
Opinie klientów
Napisz pierwszą opinię o „Filament Devil Design Silk Dual Cold Green Violet 1, 75 mm 1kg” Anuluj pisanie odpowiedzi
Related Products
Brak w magazynie
361,90 zł
Brak w magazynie
164,50 zł
Brak w magazynie
79,90 zł

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.