Filament Devil Design PLA Beige 1, 75mm 1kg
Specyfikacja techniczna
- Średnica filamentu: 1.75 mm / 2.85 mm
- Tolerancja średnicy: ±0.05 mm
- Krągłość filamentu: ±0.02 mm
- Powierzchnia materiału: Połysk
- Skurcz materiału: Bardzo niski
- Waga netto: 1.0 kg
- Waga brutto: 1.36 kg
- Materiał szpuli: Transparentny poliwęglan (~250 g)
- Średnica szpuli: 200 mm
- Szerokość szpuli: ~70 mm
- Średnica otworu montażowego: 52 mm
79,90 zł
Brak w magazynie
Ten produkt jest obecnie wyprzedany.
Bez obaw! Podaj swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię, gdy tylko produkt wróci do magazynu.
Dodaj produkty za 250,00 zł do koszyka i odbierz darmową dostawę!
Gwarancja bezpiecznej transakcji
Cechy i kompatybilność
Opis produktu
Filament PLA marki Devil Design to wysokiej jakości materiał termoplastyczny przeznaczony do druku 3D w technologii FFF. Włókno nawinięte jest na transparentną szpulę i zapakowane próżniowo z pochłaniaczem wilgoci. PLA to biodegradowalny materiał produkowany z odnawialnych surowców, idealny dla hobbystów i osób zaczynających przygodę z drukiem 3D – cechuje się prostotą użytkowania i bardzo niskim skurczem.
Pasuje do większości drukarek typu open source i modeli nieograniczających użycia filamentów zewnętrznych.
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,38 kg |
|---|---|
| Elastyczność | poprawiona |
| Kolor | beżowy |
| Komora zamknięta | nie |
| Materiał | PLA |
| Pasuje do modelu | Anycubic, Bambu Lab, Creality, Elegoo, Flashforge, Prusa, Zmorph, Zortrax |
| Prędkość druku | < 100mm/s |
| Producent | Devil Design |
| Przeznaczenie | długopis 3D, drukarka FDM |
| Rodzaj filamentu | PLA |
| Średnica filamentu | 1.75 mm |
| Stabilność wymiarowa | lepsza |
| Technologia druku | FDM |
| Temperatura stołu | 50 – 70 |
| Waga filamentu (g) | 1000.0 |
| Wytrzymałość | wysoka |
Opinie klientów
Related Products
34 w magazynie
Brak w magazynie
Brak w magazynie

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.