Filament Devil Design ASA Black 1.75mm 0.8kg Czarny
83,66 zł
41 w magazynie
Dodaj produkty za 250,00 zł do koszyka i odbierz darmową dostawę!
Gwarancja bezpiecznej transakcji
Cechy i kompatybilność
Filament Devil Design ASA 1,75mm 0.8kg – Black
Filament wykonany z tworzywa termoplastycznego ASA w kolorze czarnym. Przeznaczony jest do budowy funkcjonalnych prototypów i gotowych produktów, od których oczekuje się odporności na warunki atmosferyczne i wytrzymałości. Średnica 1,75mm, szpula zawiera 0.8kg netto materiału.

Specyfikacja techniczna i właściwości fizyczne filamentu Devil Design ASA
- Kolor: Czarny
- Materiał: ASA
- Średnica: 1,75mm
- Tolerancja wymiarowa: +/- 0,05 mm
- Krągłość: +/- 0,02 mm
- Producent: Devil Design
- Waga: 0.8kg netto (+/- 50g)
- Filament nawinięty na szpuli, zapakowany próżniowo wraz z pochłaniaczem wilgoci.
- Zalecenia: Temperatura głowicy: 230-240 C
- Temperatura stołu: 90-100 C
- Zaleca się stosowanie gąbki czyszczącej filament
- Wymiary szpuli:
- średnica zewnętrzna = 200mm
- szerokość = 65mm
- średnica otworu montażowego = 52mm
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,36 kg |
|---|---|
| Elastyczność | umiarkowana |
| Kolor | czarny |
| Komora zamknięta | zalecana |
| Materiał | ASA |
| Pasuje do modelu | Atmat, Bambu Lab, Prusa, Urbicum, Zortrax |
| Prędkość druku | 35 – 60mm/s |
| Producent | Devil Design |
| Przeznaczenie | długopis 3D, drukarka FDM |
| Rodzaj filamentu | ASA |
| Średnica filamentu | 1.75 mm |
| Stabilność wymiarowa | bardzo dobra |
| Technologia druku | FDM |
| Temperatura stołu | 90 – 110 |
| Waga filamentu (g) | 1000.0 |
| Wytrzymałość | wysoka |
Opinie klientów
Napisz pierwszą opinię o „Filament Devil Design ASA Black 1.75mm 0.8kg Czarny” Anuluj pisanie odpowiedzi
Related Products
Brak w magazynie
138,00 zł
Brak w magazynie
138,00 zł

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.