Polymaker PolyMax PC White 1.75mm 0.75kg
- Wysoka wytrzymałość i udarność: Tworzy niezwykle mocne i trwałe elementy mechaniczne.
- Odporność termiczna: Znakomita odporność na działanie wysokich temperatur.
- Niezawodność: Zoptymalizowana formuła zapewniająca świetną jakość i powtarzalność druku w porównaniu do standardowych poliwęglanów.
159,00 zł
20 w magazynie
Dodaj produkty za 250,00 zł do koszyka i odbierz darmową dostawę!
Gwarancja bezpiecznej transakcji
Cechy i kompatybilność
Filament PolyMax™ PC
Producent: Polymaker
Materiał: PolyMax™ PC (Poliwęglan)
Opis produktu
PolyMax™ PC to inżynieryjny filament poliwęglanowy, który łączy w sobie doskonałą wytrzymałość, udarność, odporność na wysokie temperatury oraz wysoką jakość druku. Jest to idealny wybór do szerokiej gamy zastosowań inżynieryjnych i technicznych.
Informacje dodatkowe
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8 × 23 × 21 cm |
| Kolor | biały |
| Komora zamknięta | zalecana |
| Materiał | PC |
| Pasuje do modelu | Anycubic, Bambu Lab, Creality, Elegoo, Flashforge, Prusa, Zmorph, Zortrax |
| Producent | Polymaker |
| Przeznaczenie | długopis 3D, drukarka FDM |
| Rodzaj filamentu | PC |
| Średnica filamentu | 1.75 mm |
| Technologia druku | FDM |
| Waga filamentu (g) | 750.0 |
Opinie klientów
Napisz pierwszą opinię o „Polymaker PolyMax PC White 1.75mm 0.75kg” Anuluj pisanie odpowiedzi
Related Products
143 w magazynie
29,99 zł

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.