Filament Devil Design ASA Race Green 1, 75 mm 0, 8kg
83,66 zł
8 w magazynie
Dodaj produkty za 250,00 zł do koszyka i odbierz darmową dostawę!
Gwarancja bezpiecznej transakcji
Cechy i kompatybilność
Filament ASA 1,75mm 0.8kg Devil Design

Filament ASA Devil Design
Termoplastyczne tworzywo sztuczne w postaci włókna, stosowane do druku 3D metodą FFF. Filament nawinięty na szpuli, zapakowany próżniowo wraz z pochłaniaczem wilgoci. Szpula zawiera 0.8 kg netto materiału. Może być stosowany we wszystkich drukarkach FFF niezabezpieczonych przed użyciem materiału pochodzącego od zewnętrznego dostawcy oraz konstrukcji typu „open source”. ASA jest tworzywem o zwiększonej (względem ABS) odporności na warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV, łatwo poddaje się obróbce mechanicznej takiej jak szlifowanie czy wiercenie, materiał jest rozpuszczalny w Acetonie.
Dane techniczne szpuli/ opakowania:
- Kolor: Aluminiowy
- Materiał: ASA
- Średnica: 1,75mm
- Tolerancja wymiarowa: +/- 0,05 mm
- Krągłość: +/- 0,02 mm
- Producent: Devil Design
- Waga: 0.8kg netto (+/- 50g)
- Filament nawinięty na szpuli, zapakowany próżniowo wraz z pochłaniaczem wilgoci.
- Zalecenia: Temperatura głowicy: 230-240 C
- Temperatura stołu: 90-100 C
- Zaleca się stosowanie gąbki czyszczącej filament
- Wymiary szpuli:
- średnica zewnętrzna = 200mm
- szerokość = 65mm
- średnica otworu montażowego = 52mm
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,33 kg |
|---|---|
| Elastyczność | umiarkowana |
| Kolor | aluminiowy |
| Komora zamknięta | zalecana |
| Materiał | ASA |
| Pasuje do modelu | Anycubic, Atmat, Bambu Lab, Creality, Ender, Kobra, Prusa, Urbicum, Zortrax |
| Prędkość druku | 35 – 60mm/s |
| Producent | Devil Design |
| Przeznaczenie | długopis 3D, drukarka FDM |
| Rodzaj filamentu | ASA |
| Średnica filamentu | 1.75 mm |
| Stabilność wymiarowa | bardzo dobra |
| Technologia druku | FDM |
| Temperatura stołu | 90 – 110 |
| Waga filamentu (g) | 1000.0 |
| Wytrzymałość | wysoka |
Opinie klientów
Related Products
145 w magazynie
Brak w magazynie
Brak w magazynie

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.