Filament Devil Design ABS+ Red 1.75mm 0.8kg
Najważniejsze cechy:
- Dobra obrabialność mechaniczna (szlifowanie, wiercenie)
- Rozpuszczalny w acetonie
- Wysoka trwałość i połyskliwa powierzchnia
- Duży skurcz – zalecane stosowanie w odpowiednich warunkach
- Pakowanie próżniowe z pochłaniaczem wilgoci
74,26 zł
15 w magazynie
Dodaj produkty za 250,00 zł do koszyka i odbierz darmową dostawę!
Gwarancja bezpiecznej transakcji
Cechy i kompatybilność
Devil Design ABS+ – Filament do druku 3D
Filament Devil Design ABS+ to termoplastyczne tworzywo sztuczne w formie włókna, przeznaczone do druku 3D metodą FFF. Nawinięty na transparentną szpulę z poliwęglanu, zapakowany próżniowo z pochłaniaczem wilgoci. Materiał może być stosowany we wszystkich drukarkach FFF typu „open source” oraz urządzeniach niezabezpieczonych przed użyciem filamentu od zewnętrznych dostawców.
ABS+ charakteryzuje się dobrą obrabialnością – można go szlifować, wiercić, a także rozpuszczać w acetonie. Dzięki temu doskonale nadaje się do projektów, które wymagają dalszej obróbki mechanicznej.
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,4 kg |
|---|---|
| Elastyczność | umiarkowana |
| Kolor | czarny |
| Komora zamknięta | zalecana |
| Materiał | ABS |
| Pasuje do modelu | Anet, Creality, Prusa, Zortrax |
| Prędkość druku | 35 – 60mm/s |
| Producent | Devil Design |
| Przeznaczenie | długopis 3D, drukarka FDM |
| Rodzaj filamentu | ABS |
| Średnica filamentu | 1.75 mm |
| Stabilność wymiarowa | dobra |
| Technologia druku | FDM |
| Temperatura stołu | 90 |
| Waga filamentu (g) | 1000.0 |
| Wytrzymałość | wysoka |
Opinie klientów
Napisz pierwszą opinię o „Filament Devil Design ABS+ Red 1.75mm 0.8kg” Anuluj pisanie odpowiedzi
Related Products
Brak w magazynie
138,00 zł
Brak w magazynie
138,00 zł

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.