Filament Devil Design PET-G Wine Red 1, 75mm 1kg Bordowy
Specyfikacja techniczna
- Średnica filamentu: 1.75 mm
- Tolerancja średnicy: ±0.05 mm
- Krągłość filamentu: ±0.02 mm
- Powierzchnia materiału: Wysoki połysk
- Skurcz materiału: Bardzo niski
- Waga netto: 1.0 kg
- Waga brutto: 1.36 kg
- Materiał szpuli: Transparentny poliwęglan (~250 g)
- Średnica szpuli: 200 mm
- Szerokość szpuli: ~70 mm
- Średnica otworu montażowego: 52 mm
79,90 zł
11 w magazynie
Dodaj produkty za 250,00 zł do koszyka i odbierz darmową dostawę!
Gwarancja bezpiecznej transakcji
Cechy i kompatybilność
Opis produktu
Filament PET-G marki Devil Design to wysokiej jakości termoplastyczny polimer z grupy poliestrów, wykorzystywany do druku 3D w technologii FFF. Włókno nawinięte jest na przezroczystą szpulę i zapakowane próżniowo z pochłaniaczem wilgoci, co zapewnia jego świeżość i gotowość do druku.
PET-G to materiał łatwy w obsłudze, doskonały dla początkujących.
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,4 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8 × 23 × 21 cm |
| Elastyczność | poprawiona |
| Kolor | czerwony |
| Komora zamknięta | nie |
| Materiał | PLA |
| Pasuje do modelu | Anycubic, Bambu Lab, Creality, Elegoo, Flashforge, Prusa, Zmorph, Zortrax |
| Prędkość druku | < 100mm/s |
| Producent | Devil Design |
| Przeznaczenie | długopis 3D, drukarka FDM |
| Rodzaj filamentu | PETG |
| Średnica filamentu | 1.75 mm |
| Stabilność wymiarowa | lepsza |
| Technologia druku | FDM |
| Temperatura druku 50-100 mm/s | 195°C – 205°C |
| Temperatura stołu | 50 – 70 |
| Waga filamentu (g) | 1000.0 |
| Wytrzymałość | wysoka |
Opinie klientów
Napisz pierwszą opinię o „Filament Devil Design PET-G Wine Red 1, 75mm 1kg Bordowy” Anuluj pisanie odpowiedzi
Related Products
Brak w magazynie
361,90 zł
Brak w magazynie
79,90 zł
Brak w magazynie
108,10 zł

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.