Polymaker PETG Yellow 1, 75mm 1kg
- Wysoka wydajność przy dużych prędkościach druku
- Poprawiona jakość powierzchni
- Niska emisja zapachu podczas drukowania
- Stabilność wymiarowa i łatwość obsługi
Parametry druku
- Temperatura dyszy: 240°C – 260°C
- Temperatura stołu: 60°C – 70°C
- Chłodzenie: 20% – 60%
- Komora zamknięta: Niewymagana
- Rekomendowana powierzchnia robocza: PC lub teksturowany PEI
89,00 zł
7 w magazynie
Dodaj produkty za 250,00 zł do koszyka i odbierz darmową dostawę!
Gwarancja bezpiecznej transakcji
Cechy i kompatybilność
Filament Polymaker™ PETG 1.75mm 1kg – Wydajny, szybki i wszechstronny
Opis produktu
Polymaker™ PETG to wysokoprzepływowy filament zaprojektowany z myślą o lepszej wydajności we wszystkich aspektach druku. Oferuje szybszą ekstruzję, czystsze wykończenie powierzchni oraz doskonałą drukowalność z minimalnym zapachem. To idealne rozwiązanie do niezawodnego prototypowania oraz trwałych części użytkowych.
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 23 × 21 × 8 cm |
| Elastyczność | umiarkowana |
| Kolor | żółty |
| Komora zamknięta | nie |
| Materiał | PET-G |
| Pasuje do modelu | Anycubic, Bambu Lab, Creality, Elegoo, Flashforge, Prusa, Zmorph, Zortrax |
| Prędkość druku | < 100mm/s |
| Producent | Polymaker |
| Przeznaczenie | długopis 3D, drukarka FDM |
| Rodzaj filamentu | PETG |
| Średnica filamentu | 1.75 mm |
| Stabilność wymiarowa | dobra |
| Technologia druku | FDM |
| Temperatura stołu | 70 – 90 |
| Waga filamentu (g) | 1000.0 |
| Wytrzymałość | wysoka |
Opinie klientów
Napisz pierwszą opinię o „Polymaker PETG Yellow 1, 75mm 1kg” Anuluj pisanie odpowiedzi
Related Products
Brak w magazynie
361,90 zł
Brak w magazynie
164,50 zł
Brak w magazynie
108,10 zł
Brak w magazynie
138,00 zł
Brak w magazynie
138,00 zł

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.