Polymaker PolyLite ABS Purple 1.75mm 1kg
Opis produktu
PolyLite™ ABS to filament oparty na specjalnie polimeryzowanej żywicy ABS o znacznie niższej emisji lotnych związków niż tradycyjne tworzywa ABS. Dzięki temu oferuje wysoką jakość wydruku przy znacznie mniejszym zapachu podczas drukowania.
- Niskozapachowa formuła ABS
- Wysoka jakość powierzchni i odwzorowanie detali
- Doskonała wytrzymałość mechaniczna
- Stabilne drukowanie przy odpowiednich warunkach termicznych
Parametry druku
- Temperatura dyszy: 245°C – 265°C
- Temperatura stołu: 90°C – 100°C
- Prędkość druku: 30 mm/s – 50 mm/s
- Chłodzenie: Wentylator wyłączony
115,00 zł
7 w magazynie
Dodaj produkty za 250,00 zł do koszyka i odbierz darmową dostawę!
Gwarancja bezpiecznej transakcji
Cechy i kompatybilność
Filament Polymaker PolyLite™ ABS 1.75mm 1kg – ABS wysokiej jakości
Producent: Polymaker
Materiał: PolyLite™ ABS (specjalnie polimeryzowany ABS)
Średnica: 1.75mm
Waga netto: 1kg (na szpuli)
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,3 kg |
|---|---|
| Elastyczność | umiarkowana |
| Kolor | fioletowy |
| Komora zamknięta | zalecana |
| Materiał | ABS |
| Pasuje do modelu | Anycubic, Bambu Lab, Creality, Elegoo, Flashforge, Prusa, Zmorph, Zortrax |
| Prędkość druku | 35 – 60mm/s |
| Producent | Polymaker |
| Przeznaczenie | długopis 3D, drukarka FDM |
| Rodzaj filamentu | ABS |
| Średnica filamentu | 1.75 mm |
| Stabilność wymiarowa | dobra |
| Technologia druku | FDM |
| Temperatura stołu | 90 |
| Waga filamentu (g) | 1000.0 |
| Wytrzymałość | wysoka |
Opinie klientów
Napisz pierwszą opinię o „Polymaker PolyLite ABS Purple 1.75mm 1kg” Anuluj pisanie odpowiedzi
Related Products
Brak w magazynie
1 797,00 zł
Brak w magazynie
138,00 zł

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.