Polymaker Panchroma PLA Satin Green 1, 75mm 1kg
Opis produktu
Panchroma™ Satin to nowej generacji filament do druku 3D oparty na bioplastiku, zaprojektowany z myślą o najwyższej łatwości użycia, jakości wydruków, szybkości oraz niezawodności.
Produkt znany wcześniej jako PolyTerra™ PLA+ — ta sama doskonała jakość i piękne kolory, teraz pod nową, bardziej zrozumiałą nazwą!
- Łatwy w druku, idealny nawet dla początkujących
- Piękne satynowe wykończenie
- Świetna przyczepność warstw
- Wysoka szybkość druku – nawet do 300 mm/s
- Wykonany z materiału bardziej ekologicznego niż tradycyjne PLA
81,00 zł
10 w magazynie
Dodaj produkty za 250,00 zł do koszyka i odbierz darmową dostawę!
Gwarancja bezpiecznej transakcji
Cechy i kompatybilność
Polymaker Panchroma™ Satin – Filament 1.75mm
Producent: Polymaker
Materiał: Panchroma™ Satin (bioplastik)
Średnica: 1.75mm
Waga netto: 1kg (na szpuli)
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,3 kg |
|---|---|
| Elastyczność | poprawiona |
| Kolor | zielony |
| Komora zamknięta | nie |
| Materiał | PLA |
| Pasuje do modelu | Anycubic, Bambu Lab, Creality, Elegoo, Flashforge, Prusa, Zmorph, Zortrax |
| Prędkość druku | < 100mm/s |
| Producent | Polymaker |
| Przeznaczenie | długopis 3D, drukarka FDM |
| Rodzaj filamentu | PLA |
| Średnica filamentu | 1.75 mm |
| Stabilność wymiarowa | lepsza |
| Technologia druku | FDM |
| Temperatura druku 50-100 mm/s | 195°C – 205°C |
| Temperatura stołu | 50 – 70 |
| Waga filamentu (g) | 1000.0 |
| Wytrzymałość | wysoka |
Opinie klientów
Napisz pierwszą opinię o „Polymaker Panchroma PLA Satin Green 1, 75mm 1kg” Anuluj pisanie odpowiedzi
Related Products
Brak w magazynie
361,90 zł

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.