Polymaker PolyFlex TPU-90A Clear 1.75mm 0, 75kg
Opis produktu
PolyFlex™ TPU90 to wysokiej klasy filament elastyczny stworzony na bazie tworzywa TPU z renomowanej rodziny Addigy® firmy Covestro. Materiał zapewnia dużą elastyczność i odporność mechaniczną, jednocześnie pozwalając na szybsze drukowanie w porównaniu do standardowych TPU.
- Świetna elastyczność i trwałość
- Stabilne drukowanie przy wyższych prędkościach (do 60 mm/s)
- Wyprodukowany z renomowanego surowca Addigy®
- Idealny do drukarek z napędem direct drive
Parametry druku
- Temperatura dyszy: 210°C – 230°C
- Temperatura stołu: 25°C – 60°C
- Prędkość druku: 30 mm/s – 60 mm/s
- Chłodzenie: Wentylator włączony
165,00 zł
2 w magazynie
Dodaj produkty za 250,00 zł do koszyka i odbierz darmową dostawę!
Gwarancja bezpiecznej transakcji
Cechy i kompatybilność
Filament Polymaker PolyFlex™ TPU90 1.75mm 1kg – Elastyczny filament klasy premium
Producent: Polymaker
Materiał: PolyFlex™ TPU90 (TPU z rodziny Addigy® Covestro)
Średnica: 1.75mm
Waga netto: 1kg (na szpuli)
Informacje dodatkowe
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 22 × 21 × 5 cm |
| Elastyczność | bardzo wysoka |
| Kolor | przezroczysty |
| Komora zamknięta | nie |
| Materiał | TPU |
| Pasuje do modelu | Anycubic, Bambu Lab, Creality, Elegoo, Flashforge, Prusa, Zmorph, Zortrax |
| Prędkość druku | < 45mm/s |
| Producent | Polymaker |
| Przeznaczenie | drukarka |
| Rodzaj filamentu | TPC, TPE, TPU |
| Średnica filamentu | 1.75 mm |
| Stabilność wymiarowa | dobra |
| Technologia druku | FDM |
| Temperatura stołu | 90 – 110 |
| Waga filamentu (g) | 750.0 |
| Wytrzymałość | wysoka |
Opinie klientów
Napisz pierwszą opinię o „Polymaker PolyFlex TPU-90A Clear 1.75mm 0, 75kg” Anuluj pisanie odpowiedzi
Related Products
Brak w magazynie
1 797,00 zł
Brak w magazynie
361,90 zł
Brak w magazynie
138,00 zł

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.