Polymaker Fiberon PA6-GF25 Grey 1, 75mm 0, 5kg
Opis produktu
Fiberon™ PA6-GF25 to profesjonalny filament do druku 3D oparty na Nylonie 6, wzmocniony w 25% włóknem szklanym. Zapewnia doskonałe właściwości mechaniczne i termiczne bez kompromisów w adhezji warstw, co czyni go idealnym materiałem do wymagających zastosowań inżynieryjnych.
- Wysoka wytrzymałość i sztywność
- Podwyższona odporność na temperaturę
- Świetna adhezja między warstwami
- Stabilność wymiarowa
128,00 zł
16 w magazynie
Dodaj produkty za 250,00 zł do koszyka i odbierz darmową dostawę!
Gwarancja bezpiecznej transakcji
Cechy i kompatybilność
Filament Fiberon™ PA6-GF25 1.75mm 0,5kg – Nylon 6 wzmocniony włóknem szklanym
Producent: Fiberon™
Materiał: PA6-GF25 (Nylon 6 wzmocniony 25% włóknem szklanym)
Średnica: 1.75mm
Waga netto: 0,5kg (na szpuli)
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,8 kg |
|---|---|
| Wymiary | 22 × 21 × 7 cm |
| Elastyczność | umiarkowana |
| Kolor | szary |
| Komora zamknięta | zalecana |
| Materiał | Nylon |
| Pasuje do modelu | Anycubic, Bambu Lab, Creality, Elegoo, Flashforge, Prusa, Zmorph, Zortrax |
| Prędkość druku | < 45mm/s |
| Producent | Polymaker |
| Przeznaczenie | długopis 3D, drukarka FDM |
| Rodzaj filamentu | Nylon |
| Średnica filamentu | 1.75 mm |
| Stabilność wymiarowa | dobra |
| Technologia druku | FDM |
| Temperatura stołu | 80 – 100 |
| Waga filamentu (g) | 500.0 |
| Wytrzymałość | bardzo wysoka |
Opinie klientów
Napisz pierwszą opinię o „Polymaker Fiberon PA6-GF25 Grey 1, 75mm 0, 5kg” Anuluj pisanie odpowiedzi
Related Products
Brak w magazynie
361,90 zł
Brak w magazynie
164,50 zł
Brak w magazynie
138,00 zł
Brak w magazynie
138,00 zł

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.