Polymaker Panchroma PLA Neon Yellow 1, 75mm 1kg
Opis produktu
Polymaker Panchroma™ Neon to wysokiej jakości filament PLA, który pod wpływem światła UV lub czarnego światła (Black Light) ujawnia intensywny, świecący efekt kolorystyczny. Idealny do efektownych wydruków dekoracyjnych, scenicznych i artystycznych.
- Efektowny połysk pod światłem UV/Black Light
- Naturalny, intensywny kolor w normalnym świetle
- Łatwa obsługa na większości drukarek FDM/FFF
- Świetna adhezja warstw i estetyczna powierzchnia
99,00 zł
10 w magazynie
Dodaj produkty za 250,00 zł do koszyka i odbierz darmową dostawę!
Gwarancja bezpiecznej transakcji
Cechy i kompatybilność
Filament Polymaker Panchroma™ Neon PLA 1.75mm 1kg – Reaktywny na światło UV
Producent: Polymaker
Materiał: Panchroma™ Neon (PLA)
Średnica: 1.75mm
Waga netto: 1kg (na szpuli)
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 22 × 21 × 7 cm |
| Elastyczność | poprawiona |
| Kolor | żółty |
| Komora zamknięta | nie |
| Materiał | PLA |
| Pasuje do modelu | Anycubic, Bambu Lab, Creality, Elegoo, Flashforge, Prusa, Zmorph, Zortrax |
| Prędkość druku | < 100mm/s |
| Producent | Polymaker |
| Przeznaczenie | długopis 3D, drukarka FDM |
| Rodzaj filamentu | PLA |
| Średnica filamentu | 1.75 mm |
| Stabilność wymiarowa | lepsza |
| Technologia druku | FDM |
| Temperatura druku 50-100 mm/s | 195°C – 205°C |
| Temperatura stołu | 50 – 70 |
| Waga filamentu (g) | 1000.0 |
| Wytrzymałość | wysoka |
Opinie klientów
Napisz pierwszą opinię o „Polymaker Panchroma PLA Neon Yellow 1, 75mm 1kg” Anuluj pisanie odpowiedzi
Related Products
Brak w magazynie
1 797,00 zł
Brak w magazynie
164,50 zł
Brak w magazynie
361,90 zł
Brak w magazynie
108,10 zł

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.