Filament Devil Design PA12 Natural 1, 75 mm 0.8kg
Najważniejsze cechy:
- Wysoka udarność
- Odporność chemiczna na smary, oleje, paliwa, płyny hydrauliczne i rozpuszczalniki
- Szeroki zakres temperaturowy pracy
- Satynowa powierzchnia
- Duży skurcz – zalecana drukarka z komorą lub dobra kontrola środowiska
- Pakowanie próżniowe z pochłaniaczem wilgoci
155,10 zł
5 w magazynie
Dodaj produkty za 250,00 zł do koszyka i odbierz darmową dostawę!
Gwarancja bezpiecznej transakcji
Cechy i kompatybilność
Devil Design PA12 – Filament do druku 3D
Filament PA12 od Devil Design to półkrystaliczny poliamid (nylon) w formie włókna, przeznaczony do druku 3D metodą FFF. Materiał nawinięty jest na transparentną szpulę z poliwęglanu, zapakowany próżniowo wraz z pochłaniaczem wilgoci. Szpula zawiera 0,8 kg netto filamentu.
PA12 może być stosowany we wszystkich drukarkach FFF konstrukcji open source oraz urządzeniach, które nie blokują filamentów zewnętrznych producentów. Dzięki swoim właściwościom – wysokiej udarności, odporności na smary, oleje, paliwa, płyny hydrauliczne, roztwory soli i rozpuszczalniki – materiał ten znajduje zastosowanie w wymagających projektach technicznych i przemysłowych. PA12 może być używany w szerokim zakresie temperatur. Ze względu na trudność druku, polecany jest dla doświadczonych użytkowników.
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,2 kg |
|---|---|
| Elastyczność | umiarkowana |
| Kolor | naturalny |
| Komora zamknięta | zalecana |
| Materiał | Nylon |
| Model | A1 |
| Pasuje do modelu | Anycubic, Bambu Lab, Creality, Elegoo, Flashforge, Prusa, Zmorph, Zortrax |
| Prędkość druku | < 45mm/s |
| Producent | Devil Design |
| Przeznaczenie | długopis 3D, drukarka FDM |
| Rodzaj filamentu | Nylon |
| Średnica filamentu | 1.75 mm |
| Stabilność wymiarowa | dobra |
| Technologia druku | FDM |
| Temperatura stołu | 80 – 100 |
| Waga filamentu (g) | 800.0 |
| Wytrzymałość | bardzo wysoka |
Opinie klientów
Related Products
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Brak w magazynie

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.