Nowość! Filament Rosa3D Refill PLA Magic Silk 1, 75mm 1kg – Midnight City
153,00 zł
1 w magazynie
Dodaj produkty za 250,00 zł do koszyka i odbierz darmową dostawę!
Gwarancja bezpiecznej transakcji
Cechy i kompatybilność

Filament PLA ReFill Rosa 3D Magic Silk Midnight City 1kg
ReFill Filamentu PLA Magic Silk Midnight City. PLA Magic Silk to filament do druku 3D opracowany na bazie PLA-Silk, który łączy w sobie dwa równoległe kolory w jednej nitce filamentu (tu: niebieski oraz fuksja) dzięki procesowi koekstruzji.
PLA- Magic Silk możesz drukować na tych samych ustawieniach, co PLA Starter. Nie jest wymagane obniżanie prędkości druku. Filament jest błyszczący już na szpuli, połysk nie powstaje jedynie w trakcie druku, więc pozwala na dość dużą swobodę w doborze temperatury. Niemniej jednak zawsze zalecamy na początku wydrukowanie wieży temperaturowej.
PLA- Magic Silk charakteryzuje się niskim skurczem oraz brakiem nieprzyjemnego zapachu. Wydruki z PLA- Magic Silk cechują się świetną adhezją warstw oraz bardzo dobrym odwzorowaniem szczegółów, podobnie do klasycznego PLA.
Filament jest wyprodukowany mieszanki tworzyw na bazie biodegradowalnego biopolimeru PLA.
Cechy materiału:
- Brak nieprzyjemnego zapachu
- Niski skurcz
- Bardzo dobra adhezja warstw i odwzorowanie modelu
- Biodegradowalny biopolimer
- Stworzony ze składników dopuszczonych do kontaktu z żywnością
W przypadku produktów, które mają kontakt z żywnością, obowiązek certyfikacji spoczywa na wytwórcy produktu końcowego.
Zalecane parametry drukowania:
- temperatura ekstruzji 195-225°C
- temperatura stołu: 40-60°C
- nawiew: 50-100%
- prędkość druku: 60-80 mm/s
Filament można drukować na stołach niepodgrzewanych.
PARAMETRY FIZYCZNE PLA Magic Silk:
- Gęstość: 1,24 g/cm3
- Zapach: bezwonny
- Temperatura odkształcenia cieplnego: 55°C (ASTM E2092)
Razem zadbajmy o środowisko! ROSA 3D Filaments prowadzi konsekwentną politykę w kwestii opakowań – Używamy naturalnych, niefoliowanych kartonów z recyklingu, na szpule wybraliśmy materiał o bardzo niskim śladzie węglowym, a teraz przyszła kolej na eliminację szpul.
Masz wybór ! Możesz kupić filament na naszej ekologicznej szpulce lub całkowicie bez szpuli. Umieszczenie filamentu na gilzie ułatwia jego użycie. Kształt nawoju jest stabilny i daje gwarancję satysfakcji.
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,15 kg |
|---|---|
| Elastyczność | poprawiona |
| Kolor | wielokolorowy |
| Komora zamknięta | nie |
| Materiał | PLA |
| Pasuje do modelu | Bambulab, Prusa mini+, Prusa Mk3S+, Prusa Mk4 |
| Prędkość druku | < 100mm/s |
| Producent | Rosa 3d |
| Przeznaczenie | drukarka |
| Rodzaj filamentu | PLA |
| Średnica filamentu | 1.75 mm |
| Stabilność wymiarowa | lepsza |
| Technologia druku | FDM |
| Temperatura druku 50-100 mm/s | 195°C – 205°C |
| Temperatura stołu | 40 |
| Waga filamentu (g) | 1000.0 |
| Wytrzymałość | wysoka |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.