Filament Rosa3D Refill PLA Magic Silk 1, 75mm 1kg – Mistic Purple
153,00 zł
Brak w magazynie
Ten produkt jest obecnie wyprzedany.
Bez obaw! Podaj swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię, gdy tylko produkt wróci do magazynu.
Dodaj produkty za 250,00 zł do koszyka i odbierz darmową dostawę!
Gwarancja bezpiecznej transakcji
Cechy i kompatybilność
ReFill filamentu 3D PLA Magic Silk Mistic Purple. PLA Magic Silk to filament do druku 3D opracowany na bazie PLA-Silk. PLA Magic Silk Mistic Purple łączy w sobie dwa równoległe kolory w jednej nitce filamentu (grafit oraz fuksja) dzięki procesowi koekstruzji.
Zastosowanie:
– projektowanie, sztuka, estetyczne wydruki
– dekoracje wnętrz,
– biżuteria,
– gadżety,
– zabawki,
– personalizowane prezenty,- itp.,


PLA Magic Silk to filament do druku 3D opracowany na bazie PLA-Silk. Co go wyróżnia? To równoległe połączenie dwóch kolorów w jednej nitce, osiągnięte dzięki procesowi koekstruzji. Gotowe wydruki 3D mienią się kolorami tworząc „magiczne” efekty wizualne. Wydruki modeli 3D o złożonej, nierównej strukturze z licznymi detalami wyglądają najbardziej efektownie.
Z PLA Magic Silk druk 3D staje się prostszy i bardziej kreatywny. Ciesz się łatwością drukowania, intensywnymi kolorami i niezrównanym połyskiem powierzchni, typowymi dla PLA-Silk.


Dlaczego warto wybrać PLA Magic Silk:
- Wszechstronność – to idealny wybór zarówno dla doświadczonych profesjonalistów, jak i początkujących entuzjastów druku 3D.
- Estetyka – wyjątkowe połączenie kolorów pozwala uzyskać wydruki 3D przyciągające wzrok.
- Łatwość drukowania – PLA Magic Silk nie wymaga specjalistycznego sprzętu, może być z powodzeniem używany na domowych drukarkach 3D do użytku hobbystycznego.
- Wysoki połysk powierzchni – gotowe wydruki wyróżniają się błyszczącą powierzchnią, na której niemal nie widać warstw.
- Kolorystyka – PLA Magic Silk został skomponowany na bazie żywej kolorystyki PLA-Silk.
Baw się drukiem 3D korzystając z całej linii PLA Magic Silk.
PLA Magic Silk możesz drukować na tych samych ustawieniach, co PLA Starter. Nie jest wymagane obniżanie prędkości druku. Filament jest błyszczący już na szpuli, połysk nie powstaje jedynie w trakcie druku, więc pozwala na dość dużą swobodę w doborze temperatury. Niemniej jednak zawsze zalecamy na początku wydrukowanie wieży temperaturowej.
PLA Magic Silk charakteryzuje się niskim skurczem oraz brakiem nieprzyjemnego zapachu. Wydruki z PLA Magic Silk cechują się świetną adhezją warstw oraz bardzo dobrym odwzorowaniem szczegółów.
Filament jest wyprodukowany mieszanki tworzyw na bazie biodegradowalnego biopolimeru PLA. Stworzony został ze składników dopuszczonych do kontaktu z żywnością. W przypadku produktów, które mają kontakt z żywnością, obowiązek certyfikacji spoczywa na wytwórcy produktu końcowego.
Zalecane parametry drukowania:
- temperatura ekstruzji: 195-225°C
- temperatura stołu: 40-60°C
- nawiew: 50-100%
Filament można drukować na stołach niepodgrzewanych.
PARAMETRY PRODUKTU PLA Magic Silk
- Średnica: 1,75 mm
- Waga: 1000 g (zapakowany próżniowo z pochłaniaczem wilgoci)
PARAMETRY FIZYCZNE PLA Magic Silk
- Gęstość: 1,24 g/cm3
- Zapach: bezwonny
- Zastosowane pigmenty nie posiadają dopuszczenia do kontaktu z żywnością
- Temparatura odkształcania cieplnego: 55°C (ASTM E2092)


Informacje dodatkowe
| Waga | 1,15 kg |
|---|---|
| Elastyczność | poprawiona |
| Kolor | fioletowy |
| Komora zamknięta | nie |
| Materiał | PLA |
| Pasuje do modelu | Bambulab, Prusa Mk3S+ |
| Prędkość druku | < 100mm/s |
| Producent | Rosa 3d |
| Przeznaczenie | drukarka |
| Rodzaj filamentu | PLA |
| Średnica filamentu | 1.75 mm |
| Stabilność wymiarowa | lepsza |
| Technologia druku | FDM |
| Temperatura druku 50-100 mm/s | 195°C – 205°C |
| Temperatura stołu | 50 – 70 |
| Waga filamentu (g) | 1000.0 |
| Wytrzymałość | wysoka |
Opinie klientów
Related Products
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Brak w magazynie

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.